GAZİ YEŞİL PUSULA PROGRAMI


Gazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş., 1831 Yeşil İnovasyon Teknoloji Mentörlük Çağrısı Kapsamında Çözüm Ortağı Olarak Seçildi.

Bu kapsamda, yeşil dönüşüm mevzuatlarına uyum sağlamak isteyen KOBİ'lerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çözümler sunacak olan Gazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş., bu önemli süreçte aktif bir rol üstlenecektir.

Gazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. ve Gazi Teknopark işbirliğinde, konusunda uzman ekibi, özel sektör ve Gazi Üniversitesi akademisyenlerinden oluşan mentor havuzu ile yeşil dönüşüm konusunda yürütülen akademik çalışmalar doğrultusunda ve karbon ayak izi hesaplamasında ONO Software tarafından geliştirilen Carboware yazılımı desteğiyle KOBİ'lerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunacak ve bu önemli sürece katkı sağlayacaktır.

KOBİ’lere sunulacak bu hizmet için TÜBİTAK TEYDEB destek oranı %90 olacaktır.

Sizler de 1831 Yeşil İnovasyon ve Mentörlük Çağrısı kapsamında hizmetimizden yararlanarak yeşil dönüşüme ufak ama şirketinize büyük bir katkı yapmak ister misiniz? 1831 Yeşil İnovasyon Mentörlük Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Küresel Isınma ve Sera Gazı Emisyonu hakkında bilgilendirme sunumuna ulaşmak için tıklayınız.


BAŞVURU İÇİN: info@gazitto.com.tr , eozdemir@gazitto.com.tr