GRC Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (SKA) Çağrısı Bilgi Günü 28 Haziran 2022 Tarihinde Çevrim İçi Olarak Düzenlenecektir!

20 Haziran 2022 13:13

Tüm dünyadan fonlayıcı kuruluşların oluşturduğu bir sanal yapılanma olan Küresel Araştırma Konseyi (Global Research Council, GRC)’nin bir girişimi olarak oluşturulan Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (SKA) Çağrısı Bilgi Günü Hollanda Araştırma Kurumu (NWO) tarafından 28 Haziran 2022 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.

Ortak arama faaliyetleri kapsamında oturumların da gerçekleştirileceği etkinliğe katılım için https://www.nwo.nl/en/meetings/grc-sdg-call-2022-webinar-and-matchmaking bağlantısı üzerinden kayıt yapılması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi 5 Ağustos 2022 olan çağrı kapsamında SKA’lara ulaşılmasına yönelik yenilikçi ve araştırma odaklı yaklaşımların ve somut eylemlerin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Söz konusu çağrıya yakın zamanda tamamlanmış ya da tamamlanmaya yakın araştırma ve yenilik projelerinde yer almış araştırmacılar proje sunabileceklerdir.

Uluslararası çağrı sayfası için tıklayınız.

Ulusal başvuru kuralları için tıklayınız.