Yenilenebilir Enerji ve Geri Dönüşüm Kooperatifleri Tüm Taraflar Ankara Buluşması

14 Ekim 2015 tarihinde, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Yenilenebilir Enerji ve Geri Dönüşüm Kooperatifleri Tüm Taraflar Ankara Buluşması” nda Gazi Teknopark yönetimi olarak yerimizi aldık.

Açılış konuşmasını ve moderatörlüğünü Kooperatifçilik Genel Müdürü Sayın Arif Sami SEYMENOĞLU’nun yaptığı etkinlikte, Gazi Teknopark Genel Müdürü Sayın S. Tuğrul İMERTeknoparklar, Teknopark faaliyetleri, güneş enerji sistemleri, kooperatifler ve kooperatif işbirlikleri hakkında bilgiler aktarırken,  Gazi Teknopark  Enerji Danışmanı  Sayın Yrd. Doç. Dr. Mehmet DEMİRTAŞ Gazi Teknopark Gölbaşı Güneş Enerjisi Santrali (GES) Enerji Üretimi ve Maaliyet Analizi  hakkında sunum yaptı.

Düzenlenen etkinlikte Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Enerji Kooperatifleri hakkında,  Gümrük ve Ticaret Uzmanı Sayın Gülsüm Gözde AYANOĞLU, Geri Dönüşüm Kooperatifleri Kuruluşu hakkında  Gümrük ve Ticaret Uzman Yardımcısı Sayın Melike DAVASLI,  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Temsilcisi sunumu Grup Başkanı Sayın Cemal ÇELİK ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Temsilcisi sunumu Yüksek Mühendis Sayın Mustafa ÇALIŞKAN tarafından yapıldı.


15.10.2015