ÜSİMP Patent FUARI

www.usimppatentfuari.org.tr

Teknoloji Transfer Ofisleri’nin (TTO) teknoloji portföylerini, sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtım süreçlerinde destek olmak, sinerji ortamı yaratmak ve üniversite ile yatırımcıların tek bir noktada buluşmasını sağlamak amacıyla; ÜSİMP (Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu) tarafından 11-12 Kasım 2015 tarihleri arasında I·stanbul Harbiye’deki Askeri Müze binasında ulusal çapta bir “Patent Fuarı” düzenlenecektir.

Teknoloji Transfer Ofisleri (TTO’lar) kendi portföylerinden seçtikleri ve ticarileştirilme değeri yüksek patentli teknolojilerini “ÜSİMP Patent FUARI” nda tanıtacaklardır.

Firmalar ve Üniversite patentleri arasında 
ikili görüşmelerin (B2B) yapılacağı, panellerin ve patent vekil firmalarının stantlarının yer alacağı ÜSİMP Patent Fuarı hakkında detaylı bilgi için web sitemizi http://www.usimppatentfuari.org.tr ziyaret edebilirsiniz.

Katılım için:

  • Firmalar, patent sahibi Teknoloji Transfer Ofisleri (TTO) ile B2B-İkili görüşme yapmak için başvuru yapabilir.
  • Patentlerini sergilemek isteyen ve B2B-İkili görüşmelere katılmak isteyen TTO’lar katılım için usimp@usimp.org.tr adresinden bize ulaşabilirler.
  • Üniversitesinde TTO bulunmayan araştırmacılar bireysel başvuruda bulunmak için usimp@usimp.org.tr adresinden bize ulaşabilirler.

Bilgilerinize sunarız.
 
ÜSİMP (Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu)

http://www.usimp.org.tr/
  


22.10.2015