TUSAŞ Uzay-Uydu Teknolojileri Çalıştayı

TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş, teknolojik amaçları doğrultusunda ayrı bir önem ve öncelik verdiği 'Uzay/Uydu Teknoloji ve Uygulamaları' konusunda Üniversite-Sanayi İşbirliği'nin güçlendirilmesine katkı sağlayacak bir çalışma gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedeflere ulaşabilmek maksadıyla, uzay/uydu alanlarında ortak projelerin/çalışmaların başlatılması, potansiyel işbirliği alanlarının değerlendirilmesi için yönlendirici olmak amacıyla TUSAŞ Uzay/Uydu Teknolojileri Çalıştayı'nın düzenlenmesi planlanmıştır.

Bu çalıştay ile ayrıca, olası çalışma konularında; mevcut durumun tespit edilmesi, gerçekleştirilmiş çalışmaların sanayiye uygulanabilirliğinin değerlendirilmesi, potansiyel işbirliği imkânlarının, kapsamlarının, modellerinin belirlenmesi ve görüş alış - verişinde bulunulması öngörülmüştür.

Bu kapsamda konuyla ilgili çalışmaları, alt yapısı, bilgi ve tecrübe birikimi olan paydaşları belirleyebilmek ve daha yakından tanıyabilmek amacıyla bilgi alınmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Katılımda bulunmak için  Ek'te sunulan Bilgi Notu dikkate alınarak Lahika-3 Bilgi İstek Formu'nun doldurulması ve aşağıda belirtilen iletişim adresine e-posta yoluyla 20 Nisan 2015 mesai bitimine kadar e-posta yolu ile gönderilmesi talep edilmektedir.

EK1: Uzay Çalıştayı Bilgi Notu

EK2: Lahika1: Dünyada, Ülkemizde ve TUSAŞ Gerçekleştirilen Uzay/Uydu Çalışmaları /Projeleri

EK3: Lahika2:Uzay Sistemleri Tanıtım Broşürü

EK4: Lahika3: Bilgi İstek Formu

İletişim Adresi:

TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş
TUSAŞ Teknoloji Yönetimi Müdürlüğü
E-posta            : uzaycalistayi@tai.com.tr
Telefon            : 0312 811 1800 Dahili: 8235 veya 2960
Faks                : 0312 811 1425
Adres              : Fethiye Mah. Havacılık Bulvarı No:17 06980 Kazan/ANKARA

Yapılan başvuruların takibini sağlamak amacıyla info@gazitto.com adresine başvuru yaptığınıza dair bilgilendirme maili atınız.


14.04.2015