Shift2Rail Ortak Girişimi (Shift2Rail)’nin 2018 Yılı Çağrı Konuları Yayımlanmıştır...

AB Ufuk2020 Programı kapsamında desteklenen ve Avrupa’da demiryolu ulaşımı araştırmalarındaki en büyük ölçekli Ar-Ge ve yenilik programı olma özelliğini taşıyan Shift2Rail Ortak Girişimi (Shift2Rail)’nin 2018 yılı çağrı konuları yayımlanmıştır.

Shift2Rail Ortak Girişimi Yıllık Çalışma Programı 2018 & Bütçe dokümanının 73. sayfasından itibaren üye olmayanlara açık çağrının konularını takip edebilirsiniz. 

Bu konulara yönelik olarak 12 Aralık 2017 tarihinde Belçika-Brüksel’de bir bilgi günü ve proje pazarı etkinliği düzenlenecektir. Etkinliğe katılım sağlayarak Shift2Rail 2018 çağrıları içeriği ve başvuru süreci hakkında bilgi alabilir, öğleden sonra gerçekleştirilecek birebir görüşme oturumuna katılarak konsorsiyum oluşturma faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Sınırlı sayıda katılımcı alınabileceğinden etkinliğe bir an evvel kayıt yaptırılması önerilmektedir. Birebir görüşme oturumuna 8 Aralık 2017 tarihine kadar ayrıyeten kayıt olunması gerekmektedir. Etkinlikle ilgili gerekli bağlantılar aşağıda yer almaktadır.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Birebir görüşme oturumuna kayıt olmak için lütfen tıklayınız

Etkinlik programı için lütfen tıklayınız

İlgili konulardaki sorularınız için Ufuk2020 Programı Ulaşım Alanı Ulusal İrtibat Noktaları Serhat MELİK ve Muhammet Hakan HORZUM ile ncptransport@tubitak.gov.tr e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.


21.11.2017