Katip Çelebi Newton Fonu TÜBİTAK - InnovateUK Sanayi İşbirliği Çağrısı Çevrimiçi Ortak Bulma Etkinliği (Online Brokerage Event)

Tarih: 7 Eylül 2016

Yer: TÜBİTAK Başkanlık Binası Feza Gürsey Konferans Salonu

9 Mayıs 2016 tarihinde açılmış olan TÜBİTAK - InnovateUK Sanayi İşbirliği Programı 2016 yılı çağrısı kapsamında 7 Eylül 2016 tarihinde TÜBİTAK Başkanlık Binası Feza Gürsey Konferans Salonu’nda Çevrimiçi Ortak Bulma Etkinliği (Online Brokerage Event) düzenlenecektir. Etkinlik çerçevesinde, Türkiye’den ve Birleşik Krallık’tan proje ortaklığı kurmak isteyen firmaların biraraya getirilmesi ve sürüdürülebilir araştırma ve yenilik ortaklıkları kurmaları amaçlanmaktadır.

Devam etmekte olan Katip Çelebi Newton Fonu TÜBİTAK - InnovateUK Sanayi İşbirliği Çağrısı öncelikli alanları:

 • Yan ürün ve kalıntıların kullanılması, çevreye etkilerinin azaltılması ve katma değer kazandırılması
 • Küçük ve orta ölçekteki çiftçilerin kulllandıkları tarım teknolojilerinin güncellenerek tarımsal verimliliklerinin arttırılması
 • Hayvan ve bitki ıslahının geliştirilmesi

Katılım koşulları ve ayrıntılı bilgi için için güncellenmiş ortak başvuru kılavuzuna http://www.tubitak.gov.tr/sites/default/files/gfa_newtonturkey_rd2_final_newclosedate.pdf sayfasından ulaşabilirsiniz.

Etkinlik kayıt işlemleri için: https://www.eventbrite.co.uk/e/newton-fund-agri-food-innovation-in-turkey-competition-brokering-day-tickets-27072931868

 1. Kayıt yaptırmak için sayfaya giriş yaparak sizi en iyi tanımlayan seçeneği seçiniz.
 2. Sayfada yer alan organizasyon listesi ve sunum şablonunu indirip, aşağıdaki bilgiler doğrultusunda doldurunuz.
 3. Form firmanızın yetkinliklerini, uluslararası AR&GE tecrübenizi, firmanızın yaşadığı zorlukları, teknolojik durumunuzu ya da inovatif çözüm/ürünlerinizi ve çağrı altında açılan hangi alanlar ile ilgilendiğinizi kısaca belirtmenize yardımcı olması amacıyla hazırlanmıştır.
 4. Sunumlar bir dizinde toplanarak etkinlikten önce bütün kayıtlı katılımcıların incelemesi için erişilebilir olacaktır.
 5. Lütfen sunumunuzu PowerPoint formatından başka bir formatta kaydetmeyiniz.
 6. Tamamlanmış sunumlarınızı 2 Eylül 2016 Cuma günü saat 14:00’e (Birleşik Krallık saati ile 12:00) kadar jess.sully@ktn-uk.org adresine iletebilirsiniz.
 7. E-postanızı gönderirken online kayıt formunda belirtmiş olduğunuz e-posta adresinizi kullanmanız kaydınızın iki aşamasının örtüşmesi için önemlidir.
 8. Etkinliğe son kayıt tarihi 2 Eylül 2016 saat 14:00

?Detaylar İçin Tıklayınız...

 


01.09.2016