ICTurkey Uluslararası Proje Pazarı Etkinliği, İstanbul, 30 Kasım 2016

Avrupa Birligi tarafından finanse edilen “Türkiye Ufuk2020’de” Projesi kapsamında TÜBİTAK tarafından 30 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Radisson Blu Şişli Otelde düzenlenecek olan “ICTurkey” Proje Pazarı etkinliğine kayıtlar başlamıştır!

Etkinlik aşağıda yer alan Ufuk2020 çağrılarını hedeflemektedir:

·         IoT

·         Big Data

·         Robotics

·         Photonics

·         Micro- Nano Electronics-ECSEL

“ICTurkey” etkinliğine söz konusu alanlarla ilgili 300’e yakın Avrupalı ve Türk akademi, sanayi, kamu kurumu ve STK temsilcisinin katılması planlanmaktadır. Micro- Nano Electronics-ECSEL JU oturumunda davetli konuşmacı olarak ECSEL JU’ dan Anne SALAUN yer alacaktır. 

Ayrıca, Avrupalı ve Türk araştırmacıların yanısıra AR-GE alanında faaliyet gösteren yüksek vasıflı KOBI’ler ile iletişime geçebilmeniz için eşşiz bir fırsat oluşturacak bu etkinliğin mevcut Ufuk2020 çağrıları için yeni ortaklıklar oluşturmak ve iletişim ağınızı genişletmek için çok faydalı bir platform olacağı değerlendirilmektedir.

Etkinliğe katılmak için proje fikrinizi ve kısa bir öz geçmişinizi iletmeniz gerekmektedir. www.b2match.eu/icturkey2016  adresinden kayıt yaptırarak yüz yüze görüşme randevuları alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için ncpict@tubitak.gov.tr mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.


18.11.2016