Biyoinformatik Forumu

TÜBİTAK Marmara Teknokent, PHI Tech Bioinformatics ve Gebze Teknik Üniversitesi iş birliğiyle, 26 Mayıs 2017 tarihinde “Kanser Çalışmalarında Yeni Nesil Dizileme” başlığıyla “Biyoinformatik Forumu” düzenlenmektedir. Etkinlik, TÜBİTAK BİLGEM İdari Bina Konferans Salonu' nda  08:30 - 18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. 

Söz konusu etkinlikte DNA ve RNA dizilerinin araştırma, tanı ve tedavi amaçlı kullanımları ile kanser çalışmalarında gelinen noktayı ve yakın geleceği konuşulacaktır. Etkinlikte, tıp, eczacılık, moleküler biyoloji ve mühendislik alanlarındaki akademisyenler, klinik ve endüstriyel çalışmalarda biyoinformatik ihtiyaçları bulunan hastaneler, laboratuvarlar ve şirketlerin bir araya getirilmesi amaçlanmıştır. Türkiye’de biyoinformatik alanında bir farkındalık oluşturmak ve potansiyel iş birlikleri için zemin hazırlamak hedeflenmiştir.

Katılım ücretsiz olup, kayıt yaptırılması gerekmektedir. Etkinliğe katılım sağlayabilmek için aşağıdaki linke tıklayarak kayıt yapmanızı rica ederiz.

http://biyoinformatikforumu.org/

Biyoinformatik Forumu Etkinlik Programını İndirmek İçin Tıklayınız…

 


11.05.2017