5 – Ar-Ge Sanayi Akademi Buluşması ”KOCAELİ”

”5. Ar-Ge, Sanayi, Akademi (ASA) Buluşması” TÜBİTAK Marmara Teknokent yürütücülüğünde, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Bilim Sanayi İl Müdürlüğü, Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. (TÜYAP), Kocaeli Kamu – Üniversite – Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Platformu İl Temsilciliği destekleri ile 31 Ekim – 03 Kasım 2018 tarihleri arasında TÜYAP 5. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı (SANTEK 2018)  ile birlikte Kocaeli’nde gerçekleştirilecektir.

SANTEK 2018 Fuarı, 20 ülkeden otuz binin üzerinde ziyaretçiyi, sanayi teknolojilerindeki son gelişmelerle buluşturan uluslararası bir fuar organizasyonudur.

Fuar bünyesinde “Match4Industry Eşleştirme Etkinliği”  ile Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen firmaların, Türkiye pazarındaki stratejik ortaklar ile buluşturulması ve Türk firmaları ile teknolojik iş birliği oluşturulmasına imkan sağlayacaktır.

Ülkemizde faaliyet gösteren Teknoloji Geliştirme Bölgeleri (TGB) yönetici şirketleri ve TGB de faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarının, üniversitelerde görevli akademisyenlerin, sanayicilerin ve yatırımcıların bir araya geleceği fuarda, ayrıca sanayicilerin Ar-Ge ihtiyaçlarının belirlenmesine yönelik bir nicel araştırma programı yürütülecektir.

” 5. Ar-Ge, Sanayi, Akademi (ASA) Buluşması ” organizasyonu için 15.000 m2 özel bir alan tahsis edilmiştir. Tahsis edilen alan içerisinde TGB ve TGB de faaliyet gösteren Ar-Ge firmaları için 10 m2’lik stantlar, Ar-Ge ve İnovasyon temalı paneller ve kuluçka firmaları sunumları için konferans alanı yer almaktadır. Fuar alanı ve stantlar için TGB yönetici şirketleri ve TGB de faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarından ücret talep edilmeyecektir. 

 ” 5. Ar-Ge, Sanayi, Akademi (ASA) Buluşması ” organizasyonuna katılım sağlayacak TGB yönetici şirketleri ve TGB de faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarının tanıtım bilgilerinin yer aldığı bir katalog hazırlanacaktır. Hazırlanacak olan katalog için ekte yer alan Ek 1 Katalog Bilgi Formu’ nun yanı sıra      Ek 2 Katılımcı Başvuru Formu ve Ek 3 Fuar Katılım Taahhütname Formunun doldurulup imzalı ve kaşeli bir şekilde 21 Eylül 2018 Cuma Günü Saat 17.00’ ye kadaasa@marmarateknokent.com.tr adresine gönderilmesi ile başvuru süreci tamamlanmış olacaktır.

Katılımcı TGB yönetici şirketleri ve TGB de faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarının, ürün ve görsel getirmeleri, fuar süresince aktif katılım sağlamaları zorunludur.

Program Afişini İndirmek İçin Tıklayınız...

EK1: Firma Bilgi Formu

EK2: Katılımcı Başvuru Formu

EK3: Fuar Katılım Taahütnamesi


11.09.2018